Horo >> Sapnininkas >> Sapnas išsipildys jei sapnavote...

Komentarai

1
dean
rock
sapnavau miruse mama kuria gelbejau skastancia ir isgelbejau ka tai reikstu?
Angelika
Sapnavau mergaitę kuri mane pavadino mama.Mudvi vaikščiojom susikibusiom rankom ir kalbėjomės.Kaikuriuos sapnus kuriuos teko sapnuoti reiškia šeimos pagausėjimą,nėštumą.Pati asmeniškai vaikelio neturiu,kartais apie tai pasvajoju.Gal tai tik mano pasamonė taip veikia,tik atspindi sapnuose.Jeigu kam teko su tuo susidurti prašau pasidalinkite su manimi.Ačiū!
bfjdjdvfjdigddgksjdgd
Pataisykit kur jaunatis 13 diena (po 10 dieų) klaida padaret.
vaida
laba ryta niekur nerandu reiksmiu sapno. pradzia sapnuoju kad brolene paskambino man kad uosvene guli ligoninej renimacijoj dakatarai nieko nezda kad mirs ir labai verkiau,,vyras ir jau antra nakti sapnuoja tevus ir sese ka galetu reiksti ,,mes gyvenam anglijoje jie lietovoje to sapno reiksmes noriu suzinoti aciu labai
Tina
Sapnai pildosi pagal Mėnulio Kalendorių. Plačiau čia:
****
Kiekviena nakti sapnuoju savo simpatija,neslėpsiu kiekviena vakara galvoju apie ji.. Ka tai galėtu reikšti,nes sapnuoju ir sapnuoju jį.. Dėkoju už atsakyma :)
Lukrecija
Sveiki aš šiandien sapnavau kad lektuvas pakilo i virsu bet kitoj planetoj, tada kitas lektuvas norejo musu susproginti bet ne kazkas kitas padare ju susprogino tada musu as kritau i zeme bet likau gyva nezinau kaip atsidurau apačioje ir daugiau neatsimenu... ka tai galietu reiksti?
donatas
as sapnavau gyvunus suniukas kaciukus
Vardas*
Sveiki, sapnavau kad laukiu mirusio žmogaus kada jis mane parveš namo(tas žmogus miręs prieš 13metų)ką galėtų reikšti
pikta
kodėl taip padarę, kad ištrina visą komentarą, jeigu negerai parašai kodą, turi vėl iš naujo rašyti ir rašyti
Sidona
Laba diena, norejau paklausti, draugas siandien sapnavo nakty, kad jam klibejo priekiniai virsutiniai dantys ir jis juos paeme ir issirove, o reiksmes nekokios kaip skaitem, ar issipildyt gali? kaip manot?
as
niekaip negaliu suprasti vieno dalyko, kaip tai gali nesutapti? kad sapnai pagal menesio diena ir pagal menulio dienas sapnu reiksmes visiskai nesutampa...
Farida
Savokas nuo ne savoko srksiaii pagal ką? Pagal demagoginį laisvės apibrėžimą? Rusų kova su savokais tai kova už laisvę nuo Nuo ko? Nuo ponų? Eee, tiktai tampam ponu pačiam? Mlia, o kas darbus dirbs, kai visi ponais bus? Nemanau, kad viskas yra bent kiek taip. Žmogų, kuris vertina savo darbą (fiziškai rankomis pagamintą detalę) niekinti už tai, kad jis nesiima verslo?! Truputį į lankas? Ponai blogai, vergai blogai betgi be jokios hierarchijos kas bus? Anarchija! O! Va anarchistai tai ne savokai! P.S. Visada po tokių pavarymų ant savokų sekantis žingsnis būna kokia nors tolerastija. Tipo, jūs, seni savokai, dvasios vergai, nesuprantat, koks gėris yra laisvė ištvirkti. Net, sakyčiau, dėsningai taip būna. Kiek pamenu mūsų istoriją.
valda
Sapnavau stalo irankius peiliai ,sakutes,saukstai sumestus i plovimo kriauke,ju begalybe tiek daug kad nesuprantama protu,stengiausi juos plauti svariu vandeniu,bet taip ir nesuploviau jie krito is ranku atgal i kriaukle ir ant zemes.Ka galetu visa tai reiksti
1

Rašyti komentarą!

Įveskite kodą: