Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Taika jūsų namuose

2012 07 23 autorius: Palmiros žvaigždės, sxc.hu
Taika jūsų namuose

Rytuose moteris, atnešančias sėkmę, vadina mabrukomis. Kiekviena iš mūsų gali tapti mabruka artimiems žmonėms. Tik tam reikia įsisavinti keletą taisyklių.

Mabruka – moteriškas vardas, verčiant iš arabų kalbos reiškiantis „palaiminta, klestinti“. Tačiau šis tikrinis vardas vartojamas ir bendrine prasme. Mabruka – tarytum profesija. Esant šalia tokios moters lydės didelė sėkmė. Manoma, kad netgi plaukas nuo tokios moters galvos leidžia išspręsti tam tikrus klausimus. O gyventi šalia jos – išskirtinė vyrų privilegija.

Vadintis mabrukomis toli gražu gali ne kiekviena. Kaip gi jas atpažinti tarp mūsų? Tai nebūtinai ilgakojė gražuolė. Mabruka – paprasta moteris, po bendravimo su kuria jums tampa geriau, prie jos traukia kitus žmones, nuo jos sklinda šviesa ir gerumas. Šalia jos jūs jaučiatės pasitikintys savimi. Kaip gi tapti mabruka savo artimiesiems? Į pagalbą jums atskuba fengšui. Fengšui technika leidžia paveikti įvairius gyvenimo aspektus. O mabruka privalo mokėti naudotis tuo, norėdama teisingai patarti.

Kinų išminčiai visas žmogaus idėjas ir siekius laimingai gyventi suvesdavo į aštuonius norus, kurie apima visas gyvenimo sferas. Pagal fengšui aštuoni či srautai sudaro pagrindinius gyvenimo syvus ir vadinami Ba-Gua. Žinodami, kur jūsų namuose yra kiekvienas iš aštuonių sektorių, jūs galite daryti įtaką įvykiams, vykstantiems jūsų namuose ir pakreipti juos gera linkme.

Plečiam gerovę

Pietryčiai – Turto sektorius. Skaičius 4. Čia galima pastatyti keturis kambarinius augalus. Sektoriui aktyvuoti galima naudoti įvairius kinų turto talismanus. Hotei (besijuokiantis Buda) – vienas iš populiariausių sėkmės ir gerovės dievų. Trikojė varlė su moneta burnoje – efektyviausias Turto zonos talismanas. Nedidelis fontanas pietryčiuose leidžia padidinti įplaukas.

Formuojant interjerą rekomenduojama naudoti įvairius žalios spalvos atspalvius. Ši spalva simbolizuoja gyvenimą ir atgimimą.

Šlovės siekimas

Pietūs – Šlovės sektorius. Skaičius 9. Pietų elementas yra ugnis, tad šioje namų dalyje galima pakabinti devynis žibintus arba parinkti devynių atšakų šviestuvą. Čia taip pat tinkama vieta židiniui ar jo atvaizdui, raudonoms žvakėms. Energijai aktyvinti gerai būtų jas uždegti bent vieną kartą per savaitę.

Devyni ereliai – idealus Šlovės sektoriaus talismanas. Juos galima nupiešti patiems. Žirgo atvaizdas, povas, paukštis Feniksas, žvakės – visi šie simboliai yra Šlovės sektoriaus atributai. Jei pakabinti savo fotografiją greta prezidento, greičiausiai šalies prezidentu jūs netapsite, tačiau didelė tikimybė, kad jums nusišypsos laimė tapti didelės kompanijos vadovu.

Raudona spalva aktyvuoja jan energiją. Ji itin gera ir palanki Šlovės sektoriuje, kur reikia stimuliuoti protinę ir fizinę veiklą.

Meilės poema

Pietvakariai – Meilės sektorius. Skaičius 2. Bet kokie poriniai daiktai čia tinkami kaip talismanai. Širdelės, mandarininės antytės, gulbių pora leis jums pasiekti meilės ir laimės. Kinijoje tikima, kad dvigubos sėkmės ženklas yra universalus santuokinės laimės simbolis. Jis taip pat padeda šeimai susilaukti vaikų. Nepatartina pietvakariuose laikyti metalinius daiktus.

Šiame sektoriuje pageidautina geltona spalva, kuri palanki vaikų pradėjimui.
Balta spalva – absoliutas, labiausiai sustiprina jūsų tam tikras savybes. Simbolizuoja švarą, tyrumą, aiškumą ir nepriekaištingumą.

Ieškome rėmėjų

Šiaurės Vakarai – pagalbininkai ir kelionės. Skaičius 6. Elementas – metalas.
Metaliniai varpeliai aktyvuos Šiaurės Vakarų sektorių ir pritrauks stiprius rėmėjus. Dažniau skambinkite šiais varpeliais ir pagalbininkai neprivers jūsų laukti.

Nepatartina Šiaurės Vakaruose laikyti vandens objektą, kadangi su vandeniu išplaukia ir či energija. Vakaruose ir Šiaurės Vakaruose visiškai netinkama vieta virtuvei.

Balta spalva, naudojama šiame sektoriuje, aktyvina pasitikėjimą savimi ir atsakingumą.

Kylam karjeros laiptais

Šiaurė – karjera. Skaičius 1. Tai Vandens stichija ir čia padės metalas. Todėl gerai Šiaurėje turėti akvariumą su auksinėmis žuvelėmis: aštuonias šviesias ir vieną juodą. Tik jokiais būdais ne miegamajame. Šiaurėje tinkama bet kokia elektroninė aparatūra. Vandens vėžlys – pats sėkmingiausias simbolis šiame sektoriuje. Netgi žaislinis vėžlys, pasodintas vandens inde, gali daryti įtaką karjerai. Netinkama čia auginti augalus. Mėlyna spalva suteiks iškilmingumo, švaros jausmą.

Mokomės išminties

Šiaurės Rytai – išmintis ir žinios. Skaičius 8. Čia puikiai tiktų aštuoni kristalai. Krištolinis kamuolys ar piramidė, gyvatės, pelėdos simbolis, gaublys – visa tai Šiaurės Rytų talismanai. Nepatartina šiame sektoriuje laikyti daug metalo. Zonoje karaliauja Žemės stichija, tad atitinkamai tinka bet kokie jos atspalviai: ruda, plytinė, terakotinė.

Saugojame šeimą

Rytai – Šeimos sektorius. Skaičius 3. Šiame sektoriuje tiktų trys kambariniai augalai, šeimyninės fotografijos. Rytai – tai Dangaus Drakono namai, tad palanku aktyvuoti šį sektorių jo atvaizdu. Visi žali atspalviai suteiks ramybę ir supratimą.

Rūpinamės sveikata

Centras – sveikata. Tai jūsų namų širdis. Čia negali būti tualeto, virtuvės ar laiptų. Geriausiai vidury namų įrengti valgomąjį ar svetainę. Pakabinkite paveikslą su persikais – klasikinį sveikatos simbolį. Čia palankūs geltoni ir švelnūs žemės atspalviai.

Svarbios detalės

Paveikslas namuose. Būkite dėmesingi, rinkdamiesi paveikslus į namus. Fengšui nerekomenduoja plėšrių gyvūnų paveikslų ir abstrakčių aštrių štrichų paveikslų. Jūsų paveikslas jokiais būdais neturi iššaukti jums liūdesio, grėsmės ar psichologinio diskomforto. Be to, nekabinkite namuose paveikslų su neįgaliaisiais, nukaršusiais senukais. Tokie charakteriai gimdo nesveiką energiją. Apsupkite save paveikslais, kurie jus įkvepia, nuteikia laimingai, alsuoja turtais, gerove. Palankiausiai pagal fengšui yra pasikabinti šeimyninį portretą, kur visi šeimos nariai yra sveiki ir laimingi.

Šuniukai Fu. Ypač jie efektyvūs būdami poroje, nes simbolizuoja in ir jan harmoningą energiją. Jie apsaugos namus, stabilizuos šeimos santykius. Jei pastatytumėte šuniukus prieš įėjimą, jie saugos šeimos gerovę.

 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti