Horo >> Horoskopai >> Straipsniai

Žemės drebėjimas ir cunamis Japonijoje buvo užkoduoti astrologiškai? 1

2011 08 30 autorius: Palmira Kelertienė, Palmiros žvaigždės
Žemės drebėjimas ir cunamis Japonijoje buvo užkoduoti astrologiškai?

Baigėsi triukšmingoji vasaros šventė ir, kaip visada po linksmybių, prasidėjo neišvengiamas tvarkymosi etapas – plauname indus, šluojame grindis. Rudenėjant vis prisimenu amerikiečių rašytojos Sarah Ban Breathnach knygoje „Paprasta pilnatvė“ pateiktą pastebėjimą: „Bet gyvenimas nėra tik begalinis ratas su tortais ir šampanu. Didesnė dalis mūsų dienų kupinos sunkių ir nuobodžių darbų: reikia keisti paklodes, tvarkyti butą, išnešti šiukšles.“

Alchemiškoji Mergelė skelbia laiką, kai mokomasi su džiaugsmu ir meile pasinerti į buitį, rutiną, ją sušildyti, atgaivinti, o paskui sutvarkyti. Tokiu būdu suvokiama, įsisąmoninama aukščiausioji tarnavimo esmė. Beje, vertinant astrologiškai, tai ir yra tikrosios sveikatos pagrindas.

Jei norite giliau perprasti Mergelės misteriją, patarčiau pasidomėti Japonija. Ši šalis pagal etnosą – tipiška Mergelė. Švara ir tvarka čia įgijusi religinę jėgą, nes yra Japonų archajiškosios religijos Šintoizmo ideologinis pagrindas. Matyt, norint pasiekti tobulą švaros lygį reikia, kad ji būtų religinė kategorija... Tuomet neatrodo keista ne tik privalomas avalynės nusiavimas prieš įeinant į namus, bet ir preciziškos švaros taisyklės viešumoje.

Mums Japonija – šalis, kur viskas pedantiškai apskaičiuota ir nenukrypstama nuo pasirinkto kurso, nuo taisyklių. Net jei kartais jos būna absurdiškos ir juokingos (pasimėgaukite apie tai Akvilės Šalnaitės pasakojimuose „Šokantis sušis“). Ir gal todėl šioje Mergelės šalyje tvyro nepaprasta saugumo ir lengvumo būsena, o patiems japonams – dar ir įgimtas vidinės laisvės, išskirtinės pagarbos kitiems pojūtis.

Ilgaamžiškumo rekordai susiję ir su dar viena mergeliška nuostata – taupumu. Taupoma viskas: laikas, pinigai, sveikata, jėgos, svetimi nervai... Tam skirtas ne vien geras žodis ir šypsena (ką dažnai europiečiai vadina veidmainiškumu, japonams sugebėjimas viską rėžti į akis yra barbariškumas). Gyvybinės či energijos taupymas pasireiškia ne tik žmogaus elgesį reglamentuojančiose tūkstantmečius vyraujančiose religinėse taisyklėse, bet ir estetiniuose idealuose.

Vertinant Japoniją pagal astrologiją, galima pastebėti, kad šių metų kovą įvykę žemės drebėjimai ir cunamis yra ne visai atsitiktiniai reiškiniai – apie tai byloja ir Japonijai reikšmingų horoskopų analizė. Taip nutiko, kad Japonijai reikšminguose horoskopuose yra stipriai akcentuota Žuvų ženklo pabaiga. Deja, visą pavasarį ši vieta Zodiake buvo labiausiai pažeista. Vasarį, kovą čia susitelkė nepalankiausios planetos, kurios kartu sudaro itin retus ir grėsmingus reiškinius.

Kokie horoskopai nulėmė stichijas ir kokios Japonijai nepalankios planetos skaitykite rugsėjo mėnesio žurnale „Palmiros žvaigždės“. Pasidomėkite, kaip Japonijoje rinktis maisto produktus ir kokie subtilumai laukia renkantis suvenyrus.

O rugsėjį, kai karaliauja Mergelės ženklas, reikia grįžti po atostogų į darbus, reikia grįžti į mokyklą – pasirūpinkite savo fizine ir psichologine sveikata, o jei pabirėjo ant stalo pieštukai – išsiburkite jais ir sužinosite, kas jūsų laukia artimoje ateityje. Atidžiai apžiūrėkite savo automobilį, čia jūs taip pat galite pritaikyti fengšui, kad laimė lydėtų ne tik namuose, bet ir kelyje.

Kaip ir kiekvieną mėnesį žurnale tradiciškai rasite Palmiros Kelertienės astrologines prognozes kiekvienam Zodiako ženklui, Soliarus – gimtadienio horoskopus, planetų įtaką mūsų kasdieniniam gyvenimui.

Tvarka namuose, tvarka ir mūsų galvose.

 

Prenumeruokite žurnalą "Palmiros žvaigždės"


Atspausdinta iš http://eli.mama.lt/gyvenimo-budas/skaitiniai/zemes-drebejimas-ir-cunamis-japonijoje-buvo
2011-08-30 12:18:20
 

Pasidalink su draugais: Facebook Facebook Twitter Twitter

Rašyti komentarą

Įveskite kodą:

Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti
Sandra
Sveiki, perskaiciau straipsni zurnale ir kilo klausimas nes pas mane horoskope taip pat venera kritime, ar ryskus makijazas duoda pliusu turint tokia venera?Ir kokiu dar imtis priemoniu,kaip elgtis turint tokia nedekinga venera?Aciu

Daugiau komentarų